Když dojde na prodej rodinného domu, panelákového bytu nebo zahrady, většina lidí je v koncích. Tento proces je vyčerpávající a je výhodné mít v oboru aspoň nějaké zkušenosti. Není divu, že se mnozí obracejí na realitní kancelář.

Prodej nemovitosti přes realitku má své odpůrce i zastánce. Jenomže si musíte položit otázku, jak budete postupovat. Jedná se totiž o časově náročný proces a je nutné zastat spoustu úkonů. Ruku na srdce. Jen málokdo má s prodejem realit takové zkušenosti jako zkušený makléř. Pokud se do toho dáte na vlastní pěst, čeká vás dlouhá úmorná cesta, která nemusí být úspěšná.

Zkušenost v oboru je klíčová

Pokud se budete bavit s lidmi, kteří v minulosti nemovitost sami prodávali, poví vám své. Většina z nich se stejně obrátila na služby realitní kanceláře RE/MAX Elite Reality 2. Vedlo je k tomu hned několik pádných důvodů. Realitní makléři jsou v oboru zběhlí a dokonale se v něm orientují. Váš pozemek či dům inzerují v tom nejlepším světle a vyzdvihnou jeho výhody. To byste sami jistě nezvládli. Nemluvě o tom, že je třeba vyřídit úřední, bankovní a administrativní náležitosti.

Umění komunikace hraje prim

Teď si sami představte, jak budete komunikovat s potenciálními zájemci a komunikovat s úřady. Každý nemá schopnosti vyjednávat a zařídit tak atraktivní cenu. Realitní makléř šetří váš čas i peníze. Možná si to nemyslíte, ale je to pravda. Je nutné provádět prohlídky, inzerovat a postarat se o úřední povinnosti. To vše vás ochudí o drahocenné chvíle s rodinou.

Nedělejte kompromisy

Jestliže si nevíte s prodejem rady, pomůže vám Karviná realitní kancelář. Okamžitě oceníte profesionální přístup a zkušenosti makléřů. Díky jejich schopnostem se zvýší cena nemovitosti a nakonec tomu nebudete ani věřit. V neposlední řadě budete mít jistotu, že proběhl prodej bezpečně a podle jasně daných pravidel.