Pokud chcete do své marketingové kampaně zapojit efektivní nástroje, vyzkoušejte potisk triček. I když si to možná ani neuvědomujete, jedná se o zajímavý způsob, jak propagovat nový výrobek nebo službu, kterou nabízíte. V poslední době se zvýšila poptávka po potisku triček, navíc můžete ušetřit náklady, pokud objednáte větší množství.

Současné technologie umožňují potisky takřka jakéhokoliv materiálu, a to bez ohledu na barvu a velikost. Sáhněte po správném střihu, objednejte různé velikosti a můžete se pustit do rozdávání. Reklamní trička s potiskem jsou vhodná i pro děti.

Poptávka po tričkách je vždy vysoká

Trička jsou exkluzivním oděvem, což z nich dělá nejen jeden z nejlepších předmětů pro propagaci. Zkrátka nikdy nevyjdou z módy a můžete očekávat dlouhodobý reklamní přínos. Lidé mají rádi trička vyrobená na zakázku, protože s nimi vystoupí z davu.

Mobilní reklama

Firmy upřednostňují reklamní tričko s vlastním potiskem a logem. Textil je cenově dostupný, navíc se snadno potiskne. I svým zaměstnancům zakupte trička, která budou rádi nosit. Stanou se tak ambasadory vaší značky všude, kam přijdou. Pokud vám to rozpočet dovolí, můžete trička s potiskem rozdávat i svým zákazníkům a udělat z nich mobilní reklamu.

Jestliže chcete zvýšit důvěru zákazníků ve vaši společnost a udržet si je, použijte vlastní trička jako propagační produkt. Navrhněte výrobek tak, abyste mohli splnit své obchodní cíle. Vaši zákazníci si k značce vytvoří jakési citové pouto. Cílem je dosáhnout velkého úspěchu ve vašem podnikání.

Na koho se obrátit?

Hledáte společnost, která vám potiskne trička? V takovém případě se obraťte na Blue Arrow působící na tuzemském trhu v daném oboru řadu let. Společnost disponuje velkým sortimentem barevných triček, kšiltovek i dalších produktů. Připraveny jsou různé velikosti, takže uspokojíte jakéhokoliv zákazníka či zaměstnance.