Nechce se vám trávit Silvestra doma a rádi byste vyrazili oslavit poslední den v roce a příchod roku nového někam pryč? Co takhle vyrazit na hory? Přivítejte nový rok ve Špindlu a užijte si příjemně strávený čas ve společnosti svých blízkých. Krkonoše jsou pro silvestrovský pobyt ideálním místem.Lyžovačka, bublinky, ohňostroj nebo wellness

Silvestrovský pobyt si vychutnáte naplno díky širokým možnostem v hotelu samotném nebo v jeho okolí. Vyrazte třeba na parádní lyžovačku, zajezděte si na běžkách, užijte si ohňostroj v kombinaci s bublinkami ve svých skleničkách a přivítejte nadcházející nový rok se vší parádou. S koncem roku si zasloužíte i nějaký ten odpočinek. K tomu se vám bud hodit hotelové wellness centrum. Co takhle sauna, vířivka, masáže nebo zábaly?

Gastronomický zážitek nesmí poslední den v roce chybět

Přivítejte nový rok, jak se patří. K novoročním oslavám rozhodně patří i dobré jídlo a pití. Bez toho by se zkrátka Silvestr neobešel. Během pobytu si jistě velmi rádi pochutnáte na chutném silvestrovském menu. Na své si přijdou i ti největší labužníci. Nevšední gastronomický zážitek je zaručen.

Široká nabídka hotelů ve Špindlu

Vyberte si to nejvhodnější ubytování ve Špindlerově Mlýně. Tato lokalita je pro novoroční oslavy jako stvořená. Nechybí potřebné zázemí pro lyžaře i milovníky relaxace a odpočinkových aktivit. Užijete si nádherné výhledy na zasněženou krajinu a pokocháte se jedinečnou přírodou. Pobyt ve Špindlerově Mlýně si užije každý bez ohledu na věk.

Vychutnejte si silvestrovské oslavy v krásném prostředí

Užijte si novoroční oslavy v krásném prostředí a zarezervujte si silvestrovský pobyt na Hotel.cz. Absolvujte romantickou procházku po hřebenech Krkonoš nebo vyzkoušejte některý ze zimních sportů ve vyhlášeném středisku v samém srdci Krkonoš.