technology-1587673_1280

Při průběžném dovybavování se servery padne u nákupu každého obvykle tato otázka. Mám radši koupit server nový nebo ušetřit a koupit použitý. U použitého se lidé často bojí jeho funkčnosti, u nového je zase odrazuje jeho cena, která u některých typů projektů není příliš ekonomická. Vždy tedy nastane ona těžká volba, pro jaké řešení se rozhodnout. V mnoha případech jsou ale nejvhodnější volbou repasované servery.

Co jsou to repasované servery?

Jedná se o použité servery, které ale prošly generální rekonstrukcí. Celé byly rozebrány na jednotlivé díly, zkontrolovány, očištěny a případně u nich byly vyměněny nefunkční komponenty. Takové servery má v nabídce například největší český prodejce serverů Czech Server. Repasované servery z jeho nabídky byly repasovány přímo u provozovatele e-shopu, takže se nemusíte bát nedostatečné repase a nepříjemností s reklamací. Je to tedy v mnoha případech vhodný kompromis mezi servery novými a použitými.

Bez kvalitních komponent by to nešlo. Proto jich má Czech Server v nabídce plno.
Bez kvalitních komponent by to nešlo. Proto jich má Czech Server v nabídce plno.

Nové a použité komponenty

Nákupem repasovaného serveru to zdaleka nemusí končit. U každého serveru čas od času odejde nějaká ta komponenta. I ty má Czech Server za velmi výhodné ceny. Vybrat si můžete z nových i použitých komponent. Náhradní díly do serveru tedy nakoupíte, ať jsou vaše nároky a rozpočet jakékoliv.