Snímek obrazovky 2017-06-08 v 19.50.15

Očekáváte přírůstek do rodiny a vymýšlíte, do jakého vozu se všichni bezpečně a pohodlně vejdete? Nebo jen toužíte po výměně stávajícího auta, které už svým věkem a užitečností dosluhuje? Pátráte po různých autobazarech a stále nemůžete nalézt ten vysněný automobil, který by svými rozměry, výkonem i spotřebou pohonných hmot odpovídal potřebám všech členů rodiny. Pomůžeme vám s výběrem.

Značka Škoda si drží prvenství v oblíbenosti

Značka Škoda si mezi českými motoristy stále drží prvenství v oblíbenosti díky svým inovativním modelům, které snesou srovnání se zahraničními typy aut. Důležitá je ovšem cena, která je přístupná i pro běžného tuzemského spotřebitele. Oblíbeným rodinným vozem, jenž má prostorný interiér a obsah kufru vyhoví i nárokům početné rodiny cestující na delší dovolenou, je Škoda Octavia Combi. Luxusní interiér je zhotoven z materiálů, které snesou i neposedné děti, a dobře se udržuje. Bezpečnost řízení podporují asistenční systémy, jako jsou funkce prediktivní ochrany chodců, aktivace nouzového brzdění a radarový senzor hlídající takzvaný mrtvý úhel. S kombíkem od Škody budou vaše dovolené i běžné řízení v městském provozu plynulé, bez komplikací a bez nehod.

Snímek obrazovky 2017-06-08 v 19.51.36

Usnadníme vám výběr mezi autem do města a do terénu

Rovněž Škoda Citigo a Škoda Kodiaq přichystaly pro řidiče spoustu nových vychytávek, kvůli nimž se vyplatí uvažovat nad nákupem nového auta, jež bude svým majitelům sloužit dlouhá léta bez problémů. Škoda Citigo byla zkonstruována do zhuštěného městského provozu, kde se díky svým minimalizovaným rozměrům pohodlně vejde do úzkých uliček a stejně tak se s ní výtečně zaparkuje v jakémkoliv místě. Tento model je oblíben především u něžného pohlaví, které raději ovládá menší vozy, navíc obohacené o objemný zavazadlový prostor. Oproti Citigu je Škoda Kodiaq robustním bratrem typu SUV, jenž spojil své síly v hladký pohyb v terénu, dravost na dálnici i opatrnost v městském provozu.

Snímek obrazovky 2017-06-08 v 19.52.24

Nebojte se inovativních změn u vozů Volkswagen

Pokud se rozhlížíte i mezi jinými modely a lákají vás silná auta s pohonem všech čtyř kol pro terénní jízdy, ozkoušejte si Volkswagen Touareg. Nejen svými výkony a designem si získal srdce mnohých motoristů. Touareg je totiž zkonstruován ze speciální oceli, jež zajišťuje nejen komfortní jízdu, ale i tolik podceňované bezpečí řidiče a spolujezdců. Milovníkům plynulého řízení ve městě a silnicích by mohl vyhovovat dynamický sportovní vůz Volkswagen Golf nebo Volkswagen Polo, jenž je nově vybaven asistenčními systémy, o jakých se jeho předchůdci zatím jen zdálo. Ať už si vyberete přesně podle svého gusta a potřeb, užívejte si požitek z jízdy v nových modelech aut Škoda a Volkswagen, které jsou vybaveny mnoha moderními prvky zjednodušujícími řízení.