Patříte mezi šikovné podnikatele, kteří si nenechají ujít žádnou šanci k pořádnému výdělku? Zúčastníte se pravidelně nejrůznějších koncertů, festivalů, poutí, sportovních dnů i dalších veřejných akcí? V takovém případě budete potřebovat jednoduché a spolehlivé zázemí, odkud můžete prodávat. Jaké?

Nůžkový stan vede

Přemýšlíte nad tím, jaký prodejní stánek nebude stát příliš peněz, ale i přesto poskytne dostatečný prostor i ochranu proti živlům? Chcete jednoduché řešení, které rozložíte/složíte během několika málo minut, a to bez speciálního nářadí?

V takovém případě si nenechte ujít takzvaný nůžkový stan. Bavíme se o velmi jednoduché konstrukci z hliníku/oceli, kterou rozložíte pouhými několika pohyby. A co víc, váží pouze pár kilogramů, takže ji snadno přenesete kamkoliv.

Takový reklamní stánek prodává například jeden z největších tuzemských dodavatelů – Expodům.

Různé rozměry i vlastní potisk

V současnosti si můžete objednat stany v následujících rozměrech – 2 × 2 / 2 × 3 / 3 × 3 / 3 × 4,5 / 6 × 3 metrů. Na své si tak přijdete jak v případě obyčejného prodeje medoviny, tak i během náročnějších prezentací svých produktů na různých výstavách.

Co by to bylo za párty stan, kdyby jej nezdobilo jméno vaší firmy, logo nebo třeba motto? Přesně proto vám zmíněná společnost zajistí i vlastní potisk na přání, velký výběr barev i spoustu dodatkového vybavení. Přece jen musíte umět zaujmout už na první pohled.

Budete si moci dokoupit například reklamní bannery s očky, roll-upy, ubrusy na rozkládací stoly, vlajky a řadu dalších nutností.

Nejlepší bude, když se podíváte na výběr stanů na vlastní oči. Přece jen musíte zjistit, jaká varianta je pro vás nejlepší. Rozklikněte si webové stránky pod vloženými odkazy a mrkněte se na dostupná provedení.