teeth-1652976_1280

Chybí vám zub v místě, kde to není vidět, takže to neřešíte? Velká chyba! Prázdná místa způsobují při kousání velký tlak na čelistní kost, dochází tak k zhoršování její kvality, v některých případech i k postupnému rozpadu kosti. Dostatečná kořenová náhrada společně s novým zubem zabrání dalším přidruženým problémům a změně tváře. Zubní implantáty jsou hojně využívané staršími pacienty, ale i mladšími ročníky. Čím se liší od klasických můstků a kde najdete specialisty na implantologii?

Zubní implantáty versus můstky

Můstková terapie se většinou neobejde bez zabroušení okolních zubů, ty slouží v tomto případě jako opora pro můstek. Pacienti si často stěžují na vypadávání korunek, ale hlavní problémem je, že můstky nedostatečně chrání čelistní kost. Nelze je ani použít na všechny zuby. Zubní implantáty naopak zubaři zavádějí bez nutnosti broušení okolních zubů, ty zde totiž neslouží jako kotvy. Zároveň zachovávají stav čelistní kosti, k níž dobře přilnou. Vyrábí se z čistého titanu nebo ze slitiny titanu a zirkonia, tedy z velmi pevných a odolných materiálů. Plně nahrazují starý zub od kořene po korunku. Použít je lze jako náhradu pro všechny zuby.

Kam se objednat na zákrok?

Specialisty na zubní implantologii najdete v soukromé stomatologické ordinaci Kvalident v Praze 2. Disponují špičkovými moderními přístroji a prvotřídními materiály. Ovládají nejnovější technologie a zakládají si na citlivém přístupu k pacientům. Zavedou vám kvalitní zubní implantáty ověřených světových značek, které spolehlivě nahradí zuby i těsně po extrakci. Jedná se o proslulé implantáty Alpha-Bio, Straumann, Nobel Biocare a cenově výhodné Camlog a Conelog. Na všechny implantáty Kvalident poskytuje záruku 10 let, což svědčí o kvalitě materiálů a nabízených služeb. Jejich cílem není jen přirozený a esteticky bezchybný vzhled zubní náhrady, ale především její funkčnost. Implantáty efektivně ochrání vaše zdraví, podpoří nalomené sebevědomí a vrátí úsměv na tvář. Návštěvu zubní ordinace neodkládejte a objednejte se ještě dnes!