Milion korun vám otevře dveře k celé řadě zajímavých investic. V tomto článku vám ukážeme, kam tyto peníze můžete vložit, abyste získali maximální úrok.

Máte na účtu milion korun, který byste chtěli efektivně zhodnotit? Pak vám přinášíme několik bezpečných možností, jak nejlépe zhodnotit peníze.

Dlouhodobé investice

Jak zhodnotit 100000 korun? Možností je hned několik. Pokud ale chcete jistotu a maximální bezpečí, pak investujte do fundu Sicav. Fond Sicav je určen pro zkušené a kvalifikované investory, kterým na oplátku nabízí celou řadu výhod. Mezi ně patří především vysoký výnos v podobě šesti procent ročně a následný podíl z realizovaných projektů. V konečném součtu se tak můžete dopracovat i na mnohem vyšší čísla. Fond Sicav nabízí investorům příležitost, jak dlouhodobě a bez rizika zhodnocovat peníze. Vhodný je tedy především pro ty, kteří chtějí dlouhodobé zhodnocení, nikoliv rychlý výdělek.

Dluhopisy i pro menší investory

Další zajímavou možností, jak investovat milion, jsou dluhopisy. Premiot Group pravidelně vypisuje investiční příležitosti, díky nimž můžete zakoupit dluhopis v hodnotě 50 tisíc korun. Jedná se tedy o dobrou investiční příležitost i pro ty, kteří aktuálně nedisponují tak velkým kapitálem, ale přesto by chtěli svoje peníze zhodnotit atraktivním úrokem.

Úrok se u dluhopisů Premiot zastavil na osmi procentech. To je velice atraktivní číslo. Zvlášť když si k tomu připočtete maximální bezpečnost a možnost získat vaše peníze zpět před určeným termínem splatnosti. Dluhopisy jsou navíc zajištěny majetkem společnosti a směnkou eminenta. Díky tomu budete mít 100% jistotu, že vaše peníze získáte zpět i se smluveným zhodnocením. Tyto peníze pak můžete znovu investovat a získat postupně zvýšit vaše jmění a zabezpečit celou svoji rodinu.