Kdo by nechtěl vypadat o nějaký ten rok mladší? Obzvláště některé ženy by rády zůstaly krásné pokud možno do co nejvyššího věku. Bohužel ne každá má takové štěstí.

Největší roli v tom, jak a na kolik let vypadáme, má genetika. Vypadala vaše maminka v padesáti na třicet? Pak vy máte velkou šanci, že na tom budete stejně. Velkou roli na našem vzhledu ale hraje také psychika. Všechno zkrátka je v hlavě. Nejkrásnější je žena, která je zkrátka šťastná. A pak tu samozřejmě je kosmetika.

Každá žena chce být krásná

Kosmetický průmysl je po tom se zbraněmi vůbec nejvýdělečnější. Ženy zkrátka budou chtít dobře vypadat pořád. A budou tedy investovat do kosmetiky, která je krásnějšími učiní. To si kosmetické firmy náležitě uvědomují a do svých produktů investují miliony dolarů. A spolu s nimi i do masivní reklamy plné pojmů, o kterých zákaznice sice netuší, co znamenají. To ale zákaznicím nevadí. Naopak. Čím více neznámých pojmů v reklamě, tím větší důkaz, že přípravek bude účinný,

Jak se na trhu s kosmetikou vyznat?

Problémem spíše je, jak se v tak velké nabídce produktů a značek vůbec vyznat. Zázraky totiž slibují všechny. Míst toho, abyste slepě kupovali vše, co se zrovna na trhu objeví, se zaměřte na reference a složení daného produktu. Má vaše kamarádka dobré zkušenosti s nějakým produktem? Má-li stejný typ pleti, vyzkoušejte ho. Pokud byla spokojená ona, je velká pravděpodobnost, že budete spokojená i vy. Ještě před tím si ale dobře prostudujte složení daného produktu. Pokud třeba sháníte omlazující sérum proti vráskám, zaměřte se na produkty, které obsahují složky, jež k omlazení pleti skutečně vedou. Čím více jich daný přípravek obsahuje, tím lépe.

Sérum, které nutí pleť mládnout

Přímo nadupané účinnými látkami je například biosérum PURE DISTRICT PERPETUUM. Jedná se přitom o látky, které nejenom zastavují stárnutí, nýbrž rovněž nutí pleť mládnout. Jak je to možné, to by byla otázka na chemika. Výrobce každopádně tvrdí, že takové komplexní složení u konkurenčních produktů nenajdete. Proto také název PERPETUUM. Pokud chcete vypadat o nějaký ten rok mladší, zřejmě byste ho proto měli vyzkoušet.