massage-therapy-1612308_1280

Každému prospěje, když si udělá chvíli jen pro sebe a najde si čas na odpočinek. Kde se doma nejlépe relaxuje? Třeba právě v koupelně, která je vkusně vybavená, a kde si můžeme udělat takové malé domácí lázně.

Když přijde vhod koupel

Zejména pokouší-li se o vás únava, máte starosti a bolavá záda, přijde blahodárná koupel s různými voňavými a pečujícími přísadami vhod. Vyzkoušet můžeme různé věci, variant a produktů je spousta. Někdo má to štěstí, že si může dopřát třeba i domácí vířivku a do bublinkové lázně se ponoří, kdykoliv chce. Někomu zase dělá dobře horká sprcha více než koupel ve vaně, je to individuální.

Využít sílu přírody

Pečujte o sebe, využijte volné chvíle k tomu, abyste doplnili chybějící energii a snažte se využívat mocnou sílu přírody. Obklopujte se krásnými věcmi, příjemnými vůněmi a poznejte kouzlo bylinek. Kosmetika a přírodní produkty dnes nejsou problém sehnat, stačí chtít. A vaše tělo ocení kvalitní produkty vnitřně i zevně.

Lázeň se solí a olejíčkem

Ale ani pokud doma nemáte vlastní whirpool, nezoufejte. Jsou i jednodušší a méně nákladné způsoby, jak na své tělo i mysl nechat působit blahodárnou sílu vody. Špatnou náladu a stres odplaví lázeň s vonnými olejíčky nebo solemi. Mořská sůl do koupele dodá vodě chybějící minerály, působí příznivě na kůži i dýchací cesty, je velmi příjemná.

20160529_195533
Prodejna produktů HOMESPA

Blahodárná masáž a peeling

Sehnat můžete spoustu prostředků pro domácí masáže i odstraňování odumřelých kožních buněk. Prokrvení pokožky, podpora její přirozené obnovy, a navíc přírodní masážní produkty vás během chvíle omladí a uděláte pro sebe něco dobrého. Oblíbeným peelingovým a zároveň masážním pomocníkem je lufa. Můžete s ní bojovat i proti celulitidě a je skvělá do vany i do sauny. S odstraněním zrohovatělé pokožky, jako je ztvrdlá nevzhledná kůže na patách, pomůže přírodní vulkanická pemza.

Přírodní sortiment pro domácí lázně

S tvorbou domácích lázní vám pomůže www.homespa.cz, obchod plný přírodního sortimentu. Hlavní je přírodní kosmetika, ale koupíte zde i různé pomůcky po péči o tělo, vlasy a pleť, nebo zdravou výživu. Už jste ochutnali quinou, chia semínka nebo goji? Pokud ne, je čas to napravit. Krása totiž vychází hlavně zevnitř!