logo-lomaxJe vaše garáž už nemoderní? Nebo se jen sháníte po nových garážových vratech, protože ty vaše už nejsou v dobrém stavu? A co průmyslová vrata? Potřebovali byste obměnit i ty? Či vás netrápí vrata, ale vaše rolety, které už nejsou, co bývaly? Tolik otázek, tolik problémů, ale jen jedna odpověď skrývající řešení! Pro všechna taková trápení je tady Lomax!

snimek-obrazovky-2016-12-09-v-13-31-47
Sekční vrata DELTA s řešením LOMAX Easy celkový pohled

Firma Lomax již čtyřiadvacet let působí na českém trhu. Během těchto let se vyšplhala po žebříčku českých výrobců garážových vrat až na úplný vrchol a stala se tak jedničkou na trhu. Toto označení nese hned z několika důvodů! Pokud patříte mezi ty z nás, kteří by nejdříve ocenili vidět svá garážová vrata načrtnuta na návrhu, pro firmu Lomax to není žádný problém. Zdarma vám udělají technický návrh, a dokonce vám vypočítají cenu, se kterou máte počítat. Pokud máte rádi rychlý servis, i ten vám může firma nabídnout. Objednaný sortiment mají díky vlastní výrobě vždy po ruce. Vaše nová garážová vrata, průmyslová vrata nebo venkovní rolety budou u vás tak rychle, jako ubíhají dny v týdnu! A i když má firma své pobočky i v Polsku, Německu či Rakousku, můžete si být jisti, že se jedná o český výrobek, na který se vztahuje až desetiletá záruka!

Velká škála barevných provedení

Stalo se vám někdy, že jste si objednali nové venkovní rolety, které vám barevně neladily s vašimi okny? Či jste koupili nová garážová vrata, ale s barevným provedením jste nebyli spokojeni? S firmou Lomax toto nehrozí! Barevné provedení je jen na vás, můžete vybírat dokonce z 2 500 barev, které lze doladit nerezovými prvky.

Stále ještě hledáte firmu, která by hravě a rychle vyřešila vaše trápení nejen s garážovými vraty, žaluziemi či venkovními roletami? Už nehledejte! Firma Lomax je tu vždy jen pro vás!

Pro více informací navštivte webové stránky www.lomax.cz/.