Již dávno neplatí, že pobyt v lázních vyžaduje měsíční ubytování a vyhození mnoha desítek tisíc korun. V současné době jsou populární víkendové pobyty, které téměř nic nestojí a mohou se podnikat kdykoliv během roku. Ty si lze pořídit za odměnu po tvrdé práci či slouží jako dokonalý dárek pro vaši drahou polovičku. Kde takový relax zarezervovat?

Dnes už existuje ohromný výběr

Vzrůstající popularita krátkých návštěv zapříčinila upravení nabídky téměř všech poskytovatelů vlastnících lázně. Ti proto do svých nabídek zařadili levné, krátké, ale přesto plně vybavené balíčky služeb. Takové wellness víkendy jsou tudíž naprosto dokonalým způsobem oddechu pro jednotlivce i páry. Jaké jsou možnosti?

Několik krásných nocí vám nabídnou lázně Jeseník. Ty se specializují na romantické lázeňské pobyty pro páry, přičemž se těší pěkným recenzím a velmi nízké ceně. Snadno si tak vyberete z několika víkendových balíčků, z nichž má každý své osobité kouzlo.

Pořádnou péči se vším všudy vám poskytnou lázně Leopoldov. Ty potěší s pobyty pro seniory, zamilované páry, přičemž je možno si zamluvit i wellness balíček určený k uspořádání pánské jízdy. S takovou volbou rozhodně nešlápnete vedle.

Do třetice všeho dobrého

Aktivnějším párům zase poskytnou své služby lázně Harrachov. Čeho se zde lze dočkat? Především horského prostředí a čerstvého vzduchu, což potěší všechny aktivně naladěné jedince. Hotely nabízí vstupy do fitness center, poznávací hry pro děti a samozřejmě i wellness procedury.

Pokud vás nezaujal náš skromný výběr, určitě se podívejte na stránky spa.cz, kde naleznete ohromný výběr lázní po celém území naší země. Díky tomu si budete moci sestavit pobyt vám na míru a užít si zasloužený lázeňský pobyt. Vyzkoušejte si některou z nabídek a přesvědčte se sami.