Brýle. Věčný společník krátkozrakých či dalekozrakých. Postupem času je ale začaly nahrazovat kontaktní čočky. Mají své výhody i nevýhody, pro sporty a mnoho dalších činností jsou ovšem daleko praktičtější. Kdo je jednou vyzkoušel a naučil se je používat, ten si je pořizuje stále.

Kontaktní čočky ovšem nejsou určeny jen pro ty, kteří mají problém se zrakem. Existují také barevné čočky, jež vám dokážou změnit přirozenou barvu očí. Z hnědooké slečny se tedy můžete snadno stát modroočkou, případně lze sáhnout po nějakém větším extrému a v očích nosit třeba hvězdičky.

Oslňte pohledem, který se jen tak nevidí

Toužíte po originální barvě očí? S čočkami jí docílíte. Vyberte si kaštanově hnědou, smaragdově zelenou, nebesky modrou nebo třeba tajemnou šedou. Fantazii se meze nekladou, prodejci nabízí dokonce i méně typické barvy jako třeba fialovou či růžovou. Je to trochu extrém, můžete si být jistí, že takové oči přitáhnou pohledy lidí kolem vás.

Barevné čočky pro kostýmy

Co byste řekli na UV svítící čočky? Na čočky s krví uvnitř? Čočky, co vám vytvoří kočičí oči? Všechno tohle se dá sehnat, jsou to skvělé pomůcky například pro různé kostýmy. Není divu, že barevné čočky se využívají i při natáčení, v divadle a obecně v uměleckých oblastech.

Čočky 2v1

Barevné čočky se dají sehnat bez dioptrií, tedy aby je mohl nosit i člověk, který nepotřebuje brýle. Stejně tak existují dioptrické kontaktní čočky barevné. Můžete tedy spojit příjemné s užitečným. Nosíte-li čočky, zkuste změnu barvy!

Velký výběr barevných čoček, dioptrických i bezdioptrických, najdete na webu Top-crazy.cz. Každého nákupu si váží, při koupi nad 1200 Kč vám zdarma darují roztok na kontaktní čočky či zvlhčující kapky. Širší nabídku čoček v Česku a na Slovensku asi nenajdete, opravdu snadno objevíte to, co by se vám hodilo ke kostýmu či oblíbenému oblečení.