atmosphere-783306_1280

Pozor na choulostivost.

Jak pečovat o nábytek z masivu? Jeho nevýhodou může být zvýšená choulostivost, které však lze účinně zabránit správnou péčí. Jak pečovat o nábytek z masivu, aby dlouho vydržel? Dlouhověkost tkví nejen v kvalitním materiálu, ale též v povrchovém nátěru.

Tajemství dlouhověkosti tkví v kvalitním nátěru.

Vybírejte kvalitní nábytek z masivu s pórovitým nátěrem. Optimální nátěr Vás ušetří mnoha starostí. Pórovitý nátěr se neodlupuje, nepraská a netvoří šupiny. Můžete ho jednoduchým přetřením znovu renovovat. Nejčastějším problémem jsou skvrny od vody. Pórovitý nátěr je však odolný proti vlhku, vodě a opotřebení. Je také necitlivý vůči nečistotám, které snadno setřete.

Setřete hadříkem a je hotovo!

Údržba nábytku z masivu je jednoduchá. O nábytek pravidelně pečujeme. Můžeme použít prachovku a suchý hadřík s malým množstvím vody. Vhodná je mýdlová voda a speciální přípravky na ošetření dřeva. Nábytek z masivu se hodí pro každého, kdo ocení stylové interiéry ze dřeva, miluje přírodní materiály a dává přednost kvalitnímu nábytku, který se vyznačuje dlouhověkostí. Dopřejte si kousek přírody u Vás doma.

Mohlo by vás zajímat:

Proč si pořídit nábytek z masivu?