ipato

V dnešním článku vám představím jeden zajímavý český internetový obchod s nabídkou mobilních telefonů a příslušenství. Jedná se o internetový obchod www.ipato.cz. Internetových obchodů se zaměřením na mobilní telefony jsou v České republice stovky či tisíce, tak čím se tento liší od ostatních? To se nyní dozvíte.

Proč IPATO.cz?

Původně byl provozován eshop zaměřený čistě na odolné telefony na adrese www.odolnytelefon.cz. Majitelé vyslyšeli požadavky zákazníků na rozšíření sortimentu obchodu a tak se zrodil nový eshop IPATO.cz. Na staré adrese vznikl mobilní magazín s recenzemi a články o nabízených mobilních telefonech.

Největší část sortimentu tvoří mobilní telefony čínských značek, které mají neskutečný poměr cena/výkon, ku prospěchu výkonu. Některé nabízené čínské značky nejsou doposud v České republice moc známé. Například Oukitel nebo iGet Blackview. Čínský výrobce Blackview je známý především kvalitními odolnými telefony, jejichž horkou novinkou je odolný telefon Blackview BV6000, který je přímou konkurencí pro dražší telefony od výrobce Caterpillar.

IPATO.cz je výjimečný v tom, že nabízí kompletní servis pro všechny nabízené mobilní telefony. V nabídce sortimentu se nalézají i náhradní díly pro čínské telefony. Například dotykový displej, tlačítka pro ovládání hlasitosti, power tlačítko, různé antény a senzory. V případě, že by se náhradní díl nenacházel v nabídce, můžete se zeptat podpory chatem nebo emailem.

Servis mobilních telefonů

V případě, že si nevíte s opravou vašeho telefonu rady, neváhejte se obrátit na technickou podporu IPATO.cz, který vám váš mobilní telefon opraví. Pokud vás nabídka servisu mobilních telefonů čínských značek zaujala, navštivte podpůrné stránky zaměřené na tuto službu: SERVIS IPATO.