wyv-7975_1_b

Preferujete svetry před mikinami a chcete v nich být opravdu styloví? Pak zkuste některý z našich luxusních pánských svetrů, díky nimž získáte opravdu jedinečný vzhled. Pánské svetry v naší nabídce vás zahřejí a navíc zaručí, že se v nich budete cítit příjemně a pohodlně. Chystáte se do společnosti, ale počasí vám právě nepřeje?

Pak si přes košili oblečte některý z našich svetrů a dodejte svému outfitu nádech ležérní elegance. K dispozici pro vás máme pánské svetry pletené, které jsou však dalece vzdálené těm, které pletly vaše babičky. V těchto svetrech se totiž vůbec nebudete bát ukázat se na veřejnosti, ba právě naopak. Jejich originalitou a důmyslným střihem upoutáte pozornost a ukážete, že máte zkrátka styl a vkus. Svetry jsou navíc pěkně vypasované, a tak dají hezky vyniknout vašim mužným křivkám. Nebudete tak působit podbízivě, ale spíše nenuceně elegantně.

Naše luxusní pánské svetry můžete barevně zkombinovat s vašimi kalhoty i límečkem od košile, který by správně měl koukat ven. Dávejte si pozor na celkově upravený vzhled a hlídejte si čas od času, zda je vše na správném místě. I se svetrem může být každý za gentlemana, musí ho ale umět dobře nosit. Chystáte se na večírek s přáteli nebo na schůzku s přítelkyní? Vsaďte na luxusní pánský svetr ve vámi oblíbené barvě a uvidíte, že se setkáte s obdivem.