Erotické masáže jsou častokrát mylně klasifikovány jako erotická služba. Jde přitom o něco úplně jiného. Účelem erotické masáže je klienta uvolnit, ne poskytnout mu sexuální služby. Masérka není sexuální pracovnice, a pokud ji klient požádá o nějakou takovou službu, má právo ho odmítnout.

Přesto mají erotické masáže se sexuálními službami mnoho společného. Hlavně uvolnění a příjemné pocity, které masáž pomůže nastolit. Typicky při ní dojde k vyvrcholení, i když to není jejím hlavním cílem. Příjemná je celá cesta k němu.

Erotická masáž je zážitkem pro všechny smysly

Na erotické masáže se chodí do speciálních salonů, které ve vás vyvolají neobyčejné pocity už svým zařízením. Příkladem je pražský Relax Point 66 inspirovaný orientální kulturou – na fotografie salonu se podívejte přímo na hlavní stránce webu https://relaxpoint66.cz/cs/.

Ostatně, i mnohé erotické masáže mají orientální kořeny. Nejde o žádné nové výmysly, účinky dotyků po celém těle včetně intimních partií jsou známé dlouhá léta.

Dvě, čtyři, nebo dokonce šest rukou

Existuje celá řada erotických masáží. Pánové si pochvalují lingam masáž (viz https://relaxpoint66.cz/cs/massages/lingam-masaz/), dámy chodí se svými partnery na partnerské erotické masáže. Oblíbené jsou masáže tělo na tělo, kdy masérka masíruje celým svým tělem, nejen rukama.

Na všechny masáže si lze zaplatit jednu, dvě, nebo třeba i tři krásné masérky. Relax Point 66 má čas od času různé slevové akce, od 10 do 12 h probíhají HAPPY HOURS, kdy je možné získat 10% slevu. Dámy jistě potěší, že Relax Point 66 nabízí nejen masérky, ale i maséry (gay i hetero). Erotické masáže by neměly být zapovězeny ani ženám. Ačkoliv panuje domněnka, že jde o službu čistě pro muže, také ženy potřebují uvolnit, poznat své tělo, nechat rozplynout stres a odpočinout si od každodenního života.