Vybrat úžasný dárek bývá velice obtížné. Pokud ale zvolíte vtipné tričko s oblíbenou volnočasovou aktivitou, úspěch budete mít zaručený.

Smích funguje jako kouzelná pilulka. Nejenže umí léčit, ale také pomáhá zapomenout na každodenní strasti. Humoru zkrátka není nikdy dost. Proto neváhejte, pořiďte si vtipná trička z nabídky eshopu Hobbytriko.cz a rozjasněte den i vašim blízkým.

Kvalita na prvním místě

U našich triček sázíme na kvalitu, proto vyrábíme oblečení pouze z prémiové bavlny. Její vlastnosti totiž jasně vítězí nad ostatními konkurenty v podobě přírodních i syntetických materiálů. Bavlna se totiž může pyšnit vysokou prodyšností a savostí. Díky tomu se vám vtipná trička budou pohodlně nosit i během parních letních dnů. Trička jsou navíc lehká, ale zároveň pevná a pružná. To znamená, že vám budou dělat radost i několik let bez výraznějších poškození.

To samé platí i o samotných potiscích. Dbáme na to, aby byly kvalitní a trvanlivé. Takže se nemusíte bát, že by po několika vypráních byly nápisy nečitelné nebo vybledlé. Samotnou látku pak odebíráme od kvalitního evropského dodavatele. Robustní 160g gramáž na metr čtvereční zajistí, že bude tričko dokonale pružné, robustní a trvanlivé.

Nové motivy na skladě

V Hobby triko si zakládáme na tom, abychom našim zákazníkům nabídli co největší hodnotu za jejich tvrdě vydělané peníze. Proto v naší nabídce naleznete celou řadu originálních motivů od profesionálních designérů, které v jiných obchodech nenajdete. Počet našich exkluzivních produktů navíc pravidelně rozšiřujeme. Nově tak u nás naleznete hned čtveřici originálních motivů nejen pro dospělé.

Pobavte svoje přátele nebo známé vtipným tričkem s erotickým motivem „vysokohorská přirážka“. Pivaři zase ocení potisk „Moje krevní skupina je pivo“, který dá všem ostatním jasně najevo, jaký je váš oblíbený nápoj. Tvrdým pracantům věčně zalezlým za počítačem zase bude slušet vtipné tričko „kancelářská krysa“. Vegetariána zase potěšíte tričkem s motivem vegetariánským motivem ve dvanácti barevných provedeních.

Vtipné tričko jsem pro každou prdel

Něco navíc

Abyste si k tričku mohli vytvořit citovou vazbu, musíte se na něm promítnout kousek vaší duše. Proto vám přinášíme možnost upravit si popisky některých motivů. U některých potisků dostanete možnost změnit datum narození nebo jméno, jindy zase můžete přidat celý popisek. Takto přizpůsobená trička s osobním vzkazem pak jsou naprosto ideálním dárkem k narozeninám nebo jinému jubileu.

V Hobby triko navíc dbáme na kvalitní zákaznický servis. Máme pro vás například speciální službu, díky které budete moct vrátit vaše tričko, pokud netrefíte správnou velikost. Potrpíme si i na komunikaci se zákazníky a efektivním řešení problémů, což ostatně dokazují i pozitivní recenze našich zákazníků. Jestliže tedy hledáte ideální dárek nebo dobrý doplněk do vašeho šatníku, prohlédněte si naší nabídku. Určitě si vyberete.