Máte doma vozidlo, u kterého se oprava nevyplatí a v současném stavu by ho nejspíš nikdo nekoupil? Přesto za něj ještě můžete získat nějaké peníze. Dost možná je totiž na trhu poptávka po náhradních dílech. Zjistěte to a prodejte ho!

Zbavit se auta, které je neprodejné, se zdá jako nereálný úkol. Opak je však pravdou. Tedy aspoň se společností Zahotové. Ta od vás vůz převezme, peníze vám vyplatí na ruku, vystaví vám protokol o ekologické likvidaci a vy s ním jen zajdete na registr vozidel, abyste auto odhlásili a zrušili povinné ručení.

Můžete prodat i vaše auto?

Je výkup aut na náhradní díly řešením i pro vás? To zjistíte poměrně snadno online. Ve formuláři na webu společnosti Zahotové totiž stačí vyplnit všechny informace. Pak už jen počkáte, až se vám ozvou s cenovou nabídkou. Cena se stanovuje dle stavu náhradních dílů a podle aktuální poptávky po dílech.

S největší pravděpodobností však vykoupí i váš vůz. Vykupují také bourané vozy, nepojízdné vraky, auta s propadlou silniční technickou kontrolou. Neodmítají určité značky nebo modely. Šanci na prodej má každý. Dokonce i ten, který má doma opravdový vrak s hodnotou jednotek tisíc. Také pro takový si firma ráda přijede a na vlastní náklady ho odveze.

Prodej auta bez starostí

Budete-li mít o prodej vozu za vypočítanou částku zájem, dohodnete se na dni, kdy si pro něj zástupce firmy přijede. Ano, až k vám domů, a to ať už bydlíte kdekoliv. Přímo na místě si vůz ještě prohlídne, abyste nezatajili nějakou skutečnost, případně mírně upraví částku. Sepíšete smlouvu, dostanete peníze v hotovosti a potvrzení o ekologické likvidaci. Dál už nic neřešíte.

A co s vaším autem tedy nakonec bude? Firma si ho odveze, rozebere na náhradní díly. Prodejné díly prodá a zbytek, který se už zpeněžit nedá, ekologicky zlikviduje. Více informací najdete na https://zahotove.cz/prodej-auta-na-nahradni-dily/.