zumba-368369_1280

Hledáte způsob, jak vybít přebytečnou energii? Potřebujete zpevnit tělo, máte rádi rytmus v duchu latinsko-amerických tanců a toužíte hubnout zábavnou formou? Seznamte se s Zumbou, novinkou v oblasti fitness, které do Evropy přicestovala až z Jižní Ameriky. Pokud vás nudí stále se opakující sestavy aerobiku a hledáte pohybovou aktivitu, která mu bude vzhledem k náročnosti podobná, ale bude kreativnější, zábavnější a lehce spojená s tancem, dopřejte si pravidelné lekce Zumby.

Na Zumbě je zajímavé, že pomalé rytmy ve stylu aerobiku střídají rychlejší ve stylu latinsko-amerických tanců, jako salsa, chacha, merengue a spousta dalších. Tím dochází k efektivnímu spalování tuků v problémových partiích, jako jsou hýždě, břicho, boky a stehna.

Při Zumbě nemusíte počítat kroky, vede Vás hudba

Energie, dobrá nálada a skvělá hudba – to je Zumba. Cvičení Zumby je zábavné, jednoduché, ale efektivní. Není navíc omezeno jen pro mladé nebo pokročilé, je vhodné pro všechny věkové skupiny a dokonce i pro úplné amatéry. Nemusíte totiž počítat kroky, rytmická hudba Zumby vás povede.

Zumba není tělocvik, Zumba je jako velká party

Pravidelné cvičení Zumby by se dalo přirovnat k pravidelně se opakující, ale vždy nové a divoké party, při které se skvěle bavíte, přičemž vytancujete až 1000 kcal za pouhou jednu hodinu. Vytancujte i vy své každodenní starosti, kdo jednou vyzkouší Zumbu, ihned si ji oblíbí. Zumba party – více o zumbě zde –  vás pohltí natolik, že si ani nevšimnete, jak efektivně spalujete kalorie.