wall-decals-6

Ani sebelépe zařízený interiér nebude nikdy dokonalý bez správných bytových doplňků! Hitem poslední doby se staly samolepky na zeď, díky kterým můžete dát stěnám nový vzhled rychle a jednoduše. Aplikují se snadno, takže to zvládne úplně každý. Na výběr máte z množství různých motivů od zvířat, květin a rostlin, abstraktních obrazců až po nápisy.

Samolepky na stěnu ozvláštní interiér

Máte při pohledu na stěnu v ložnici, obýváku či jiném pokoji pocit, že jí něco schází? Do žádných větších úprav se Vám ale nechce a při představě malování nebo tapetování se Vám ježí kůže? A co takhle vyzkoušet samolepky na zeď? Pokud rádi zkoušíte nové věci, nápad se samolepkami na zeď se Vám patrně bude zdát více než lákavý. Samolepky na zeď dodají stěnám tu správnou „šťávu“!

Samolepky na zeď nemusí být pouze na zdi

Z názvu vyplývá, že samolepky jsou určené na stěny, ovšem nejenom na ně. Samolepky lze aplikovat i na dveře, vypínače, nábytek atp. Platí, že povrch by měl být rovný a soudržný. Samolepky nepatří na vlhké, čerstvě natřené nebo latexové povrchy.
Plusem také je, že když budete chtít samolepku z nějakého důvodu odstranit, samolepka by měla jít lehce odstranit a přemístit na jiné místo.

Samolepky na zeď Vás finančně nijak nezruinují a pro Váš interiér mohou znamenat skutečnou změnu!