cycling-1814362_1280

Svět silniční cyklistiky je velmi rozmanitý. Patří do něj jednak lidé, kteří se jednou za čas rádi projedou a berou tuto aktivitu jako příjemného koníčka.

Silniční závodění

Na silnicích můžeme potkat aktivní sportovce z jiných odvětví, jež šlapají kilometry v rámci tréninku. Další skupinu tvoří amatérští závodní cyklisté, které zaštituje Sdružení amatérských cyklistů České republiky. A nakonec tu máme „královskou“ profesionální třídu. Ta je řízena organizací UCI. Závody elitních cyklistů se dělí do dvou kategorií – World Tour a Continental Tour. Nejprestižnější soutěže spadají pod hlavičku World Tour a patří mezi ně dnes již legendární závody – Vuelta, Giro d’Italia a slavná Tour de France.

Právě Tour de France představuje díky své prestiži pomyslný vrchol cyklistického závodění. První ročník se jel již v roce 1903 a od té doby se na tomto podniku vystřídala celá plejáda vynikajících závodníků. Jinými slovy, každý kdo v profesionální cyklistice něco znamenal, si nenechal tuto záležitost ujít. Také dnes dělají profesionálové maximum, aby mohli hrdě ukázat divákům cyklistický dres týmu, který na Tour reprezentují. Tým Sky je například pyšný na trojnásobného vítěze, jímž je Christopher Froome. Díky jeho skvělým výsledkům jsou cyklistické dresy Sky mezi fanoušky ceněným suvenýrem. Nejde však pouze o suvenýr. Cyklodresy renomovaných značek patří mezi to nejlepší možné vybavení.

Mějte i vy svůj Tour de France dres

Cyklistické dresy Tour de France jsou mezi zákazníky velmi žádané. Pokud i vy rádi holdujete cyklistice a patříte k řadám fanoušků slavné Tour, neměl by dres s odkazem na tento závod ve vaší výbavě chybět. Stačí si vybrat z bohaté nabídky na stránkách proficyklodresy a bude vystaráno. Pokud máte nějakou zcela originální představu o podobě vašeho dresu, využijte možnosti vytvoření dresu s vlastním designem. Z nabízeného sortimentu si hravě vytipujete poměrně levné cyklodresy, které dodají vaší jízdě tu pravou úroveň.

Chcete-li udělat radost také svým dětem, můžete. Dětské dresy na kolo jsou samozřejmě taktéž součástí nabídky.