wyv-7975_1_b

Nejen v zimě užijete pánské svetry. Nosí se takřka po celý rok. I v létě nás může překvapit chladnější počasí, a když „vyrážíte“ někam večer, je vhodné se přiobléci. Proto je dobré mít v šatníku svetry pro různé příležitosti. Máte jich dostatek, nebo víte, že je třeba nějaké dokoupit? A pokud ano, víte, jaký typ svetru je pro vás nejlepší, nebo ho teprve hledáte?

Pánské svetry jsou rozmanité a díky široké nabídce si vybere každý muž, ať už má jakoukoliv postavu, hledá oděv pro jakoukoliv příležitost atd. Rádi byste měli ve svém šatníku svetr, se kterým dosáhnete ležérního stylu, ale který se hodí i na oficiálnější příležitosti? Pak si pořiďte pánské pulovry – světlejší se hodí na volně časové aktivity, tmavší pro oficiálnější příležitosti. A co jiné svetry přes hlavu? Některé jsou volné, jiné budou obepínat vaší postavu. Vyhovují vám oděvy ke krku, nebo raději máte volný krk? V druhém případě volte pánské svetry do véčka či s kulatým výstřihem. Ve kterém se budete cítit lépe vy?

A co rozepínací svetry? I ty jsou populární a seženete je v různých modelech. Můžeme je dělit na dvě základní skupiny – pánské svetry na zip a pánské svetry na knoflíky. Oba typy svetrů mají své příznivce. Pánské svetry na zip mají v oblibě spíše sportovně založení muži. Elegantní pánové zase raději sáhnou po pánských svetrech na knoflíky. Samozřejmě záleží na tom, jaký konkrétní model vyberete. Některé jsou „in“, v jiných už tak módně vypadat nebudete. A samozřejmě to nejdůležitější je, abyste se ve vybraném svetru cítili dobře, patřičně vás zahřál a zároveň vám v něm nebylo příliš horko.