Přestěhovat se bez následků, psychických, fyzických i majetkových, to chce pořádnou přípravu. Nemáte na ni čas ani náladu? Najměte si profesionály. Nechcete za stěhování utrácet velké peníze? Nemusíte se bát, levné stěhování najdete dokonce i v Praze. Oslovte Pražské Stěhovací Služby.

Stěhování bytů na klíč

Dobrá stěhovací firma umí nabídnout stěhovací služby jako full servis. Samozřejmostí musí být zajištění vhodné autodopravy. Nebojte se žádat více než jen převezení stěhovaných věcí. Stěhování bytů si lze u PSS objednat jako komplexní službu, která bude zahrnovat zabalení stěhovaných věcí, rozebrání větších kusů nábytku, a následně samozřejmě jeho opětovnou montáž.

Samozřejmostí je zajištění zvýšené bezpečnosti při stěhování drahých a uměleckých předmětů. PSS vám přestěhuje rovněž těžká břemena, nebo velké nerozebíratelné předměty, jako například klavír.

Máte nábytek, který stěhovat nechcete, ale nový majitel si jej v bytě ponechat nepřeje? Nebo potřebujete vyklidit byt, který jste zdědili? PSS nabízí rovněž vyklízení bytů, sklepů a likvidaci starého nábytku.

Pražské Stěhovací Služby – to je levné stěhování nejen v Praze, ale po celé České republice i v rámci Evropské unie. Mladý sehraný kolektiv vám vyhoví, ať je vaše přání jakkoliv specifické.

Přestěhujte rychle a bezpečně svoji firmu

Stěhování levně mohou využít i firmy. PSS přestěhuje malou firmičku, ale i velký konglomerát. Firma zajistí kompletní obalový materiál pro zabalení stěhovaných předmětů a techniky, i vhodnou dopravu. Pracovníci firmy jsou perfektně proškoleni pro manipulaci s technikou, uměleckými předměty i stěhovanými citlivými daty. Firma je rovněž pojištěna s platností v rámci celé EU do výše 5 milionů korun.

Nadstandard jako standard

PSS poskytuje nonstop stěhovací služby za výborné ceny. Firma je skvěle pojištěna a vybavena kvalitními moderními stěhovacími vozy i skladovacími prostory pro případ, že se nemůžete „do nového“ nastěhovat okamžitě. V rámci Prahy si firma neúčtuje dopravu. Stejně tak neplatíte příplatky za stěhování o svátcích, či za vynášení předmětů až do 5. patra.