nad_dyagileva / Pixabay

Vitamíny a minerály jsou nezbytné pro naše zdraví. Na jejich pravidelný příjem bychom měli dbát v jakémkoliv ročním období. Přírodní produkty, které jsou zaměřené na posílení nervového systému při stresové zátěži, přijdou vhod vždy. Řeč je o doplňcích stravy Kofex a Sevicel Plus.

Zatočte s únavou

Potravinový doplněk Kofex 80 tbl. je doslova nabitý čistým kofeinem v kombinaci s přírodní formou, a to extraktem z guarany. Každá tableta obsahuje 40 mg čistého kofeinu a 10 mg výtažku z guarany. Tento doplněk stravy oddaluje únavu a zlepšuje koncentraci, stimuluje centrální nervový systém. Z toho důvodu se doporučuje při nadměrné psychické zátěži, při potřebě maximálního soustředění a při zvýšeném stresu. Je proto ideální pro studenty ve zkouškovém období, manažery a řidiče. Kofex 80 tbl. se může užívat až 5 tablet denně.

Krása a zdraví v letní sezóně

Druhým z dvojice doporučovaných doplňků stravy je Sevicel Plus 30 tbl. Ve složení tohoto přípravku naleznete silné zastoupení významných vitamínů a minerálů. Je to selen (50 µg/tbl.), vitamín C (60 mg/tbl.), vitamín E (20 mg/tbl.), zinek (15 mg/tbl.) a betakaroten (4,8 mg/tbl.). Vzájemné působení jednotlivých složek přispívá k posílení funkce imunitního systému, ochraně buněk před oxidativním stresem, udržení normálního stavu kostí, nehtů, pokožky a vlasů. Doporučené dávkování přípravku Sevicel Plus 30 tbl. je 1 tableta denně.

Kde nakoupit?

Uvedené doplňky stravy výhodně nakoupíte v eshopu Gigalékárna, v jejímž sortimentu naleznete i další potravinové přípravky výrobce NATURVITA. Jedná se o ryze českou společnost, která patří k nejvýznamnějším producentům doplňků stravy ve výborném poměru ceny a kvality. Při vývoji jednotlivých produktů pracuje společnost NATURVITA se specializovaným zdravotnickými pracovišti a zároveň zohledňuje nejnovější poznatky týkající se zdravé výživy.