5012-1

Španělsko, země rozprostírající se v horkém středomořském klimatu, je charakteristické dlouhými písčitými plážemi, bohatým kulturním vyžitím, panenskou přírodou a architektonickými skvosty. Nicméně vyhledat zde na poslední chvíli ubytování nedaleko pláže je nadlidský výkon. V tomto okamžiku se před vás staví otázka, proč si nekoupit letní sídlo v nějaké přímořské destinaci Španělska. Vyrazíte k moři, kdykoliv budete chtít. A navíc vám nemovitost vynese nějakou korunu navíc, protože ji během nevyužívání pronajmete turistům.

Španělsko je poseté přímořskými destinacemi, tudíž je z čeho vybírat. O reality Španělsko se stará specializovaná kancelář MIA REALITY, která zajistí hladký průběh nákupu nemovitosti v této slunečné zemi. V nabídce jsou různé lokality, například El Saladar, Punta Prima, Rojales, Lo Pagan a další. Ať už prahnete po luxusním apartmánu anebo prostorné vile, přijdete si na své.

Lo Pagan má nádhernou pláž

Už jsme naznačili, že jednou z oblíbených destinací je Lo Pagan. Toto malebné městečko se pyšní dlouhou písčitou pláží, půvabnou promenádou a malým přístavem. V letních měsících je zde k dispozici lunapark.

Letovisko Lo Pagan je proslulé svými bahenními koupelemi, které jsou dostupné zcela zdarma. Bahenní koupele mají blahodárné účinky na kožní potíže a bolesti. Stačí se natřít bahnem, nechat ho zaschnout na sluníčku a v moři ho smýt. Odvážlivci si dopřávají bahenní koupele i během zimních měsíců.

Dále bychom měli zmínit pestré sportovní možnosti, například cyklistika, surfování, potápění na otevřeném moři a podobně.

Obraťte se na MIA REALITY

Ceny nemovitostí se v Lo Pagan různí. Samozřejmě záleží na umístění, velikosti a stáří objektu. O podrobnostech vás informuje profesionál jménem MIA REALITY, který se na reality Španělsko specializuje už dlouhá léta. Realitní makléř vám pomůže i v případě, že se nemůžete rozhodnout pro konkrétní oblast.