preview-6549

Mít krásnou tapetu na ploše vašeho počítačového operačního systému je zcela jistě touhou mnoha lidí, kteří se ve světě počítačů chtějí cítit o něco příjemněji. Jako tapetu na plochu neboli wallpaper si můžete dát třeba fotku z dovolené či milované osoby. Můžete si také vybrat z mnoha povedených tapet, které jsou ke stažení na internetu zdarma. Jedním ze serverů, který nabízí opravdu luxusní tapety na plochu ke stažení zdarma je server 1000wallpapers.eu

Jak vypadá 1000wallpapers.eu – tapety na plochu

Jak je vidět na obrázku, najít tapetu na plochu neboli wallpaper ke stažení zdarma není díky přehlednému menu žádný problém. Na hlavní stránce 1000wallpapers.eu naleznete kromě přehledného menu také nejnovější tapety na plochu ke stažení a jako na každé stránce, tak i zde naleznete několik náhodných tapet ke stažení z různých kategorií.

Kategorie tapet na plochu ke stažení

Na serveru 1000wallpapers.eu je katogeorií tapet na plochu opravdu požehnaně. Zde je jednoduchý přehled:
3D, Architektura, Automobily, Cyklistika, Filmy, Hory, Hry, Kočky, Koně, Kreslené, Květiny, Letadla, Linux, Lodě, Motorky, Muži, Peníze, Psi, Šelmy, Vánoce, Vesmír, Vodní svět, Windows, Ženy. Stačí jen si vybrat tu tapetu, která vám udělá největší radost a stáhnout si ji do vašeho počítače.

V jakých rozlišeních jsou tapety na plochu ke stažení?

Výhodou serveru 1000wallpapers.eu je, že zde naleznete jen wallpapery v nejvyšší kvalitě a to v těchto rozlišeních 1600×1200, 1400×105, 1280×960, 1024×768, 800×600.

Odkazy na tapety ke stažení